Nitelikli gıda hayattır ve hayat tarlada başlar.  TARLADAYIZ.com sitesinde organik ürünler bulabilirsiniz.

Zavrak

Karagöl Caddesi No: 103
Firma Bilgileri
Firma Adı Zavrak
Telefon +90 3128382212
Faks +90 3128382126
Email zavrak@zavrak.com.tr
Website www.zavrak.com.tr
Adres Karagöl Caddesi No: 103
İl / İlçe Ankara / Çubuk /
Sektör Organik Sos & Sirke, Organik İçecek
Firma Hakkında

Firmamız 1969 yılında “geleneksel ev yapımı” tarzı ile turşu üretimine başlamıştır. Yıllar itibariyle bölgemizdeki sebze üretiminin çeşit ve kalite olarak artması ile hem üretim kapasitesini hem de ürün çeşidini artırmış, zamanla makineleşmeye giderek günümüz üretim teknolojisine ulaşmıştır. Firmamız,1997 yılında şirketleşerek IŞIK Turşuculuk ve Gıda Sanayi Ticaret ve Limitet Şirketi olarak tescil edilmiştir. Firmamız, 2003 yılında ZAVRAK markasını tescil ettirmiş ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı üretim izni alan bölgemizin ilk ve öncü firması olmuştur.

Firmamız:

Doğal hammadde kullanarak ve katkısız, yaklaşık 30 turşu çeşidi ile damak tadına uygun üretim yapmaktadır.

Sözleşmeli ekim yaptırarak yöremiz sebzelerinin işlenmesini sağlamakta ve yöremiz bölge tarımına ve üreticisine artı değer kazandırmaktadır.

Türk mutfağının vazgeçilmezi olan turşu kültürünü yaşatmayı görev edinmiş ve bu doğrultuda her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.

Özellikle katıldığı ulusal fuar ve festivallerde sadece kendi markasını değil geleneksel yöremiz turşusunu tanıtma misyonunu da üstlenmiştir.

Firmamız, halen geleneksel ev yapımı üretim tarzı ile teknolojiyi birleştirerek Gıda Kodeksinde yer alan hijyen kurallarına uygun, üstün kalitede turşu üretimine devam etmektedir.

Yorumlar

Toplam 1 yorum bulundu.

asdads
2020-08-20 15:04:57
ok
Firma Konumu
SEKTÖRLER
Sayfa 0.0764 saniyede oluşturuldu.