Organik Gurme

Salihpaşalar Mahallesi Köyiçi Sokak 245/2
Firma Bilgileri
Firma Adı Organik Gurme
Telefon +90 2122104535
Email info@organikgurme.com
Website www.organikgurme.com
Adres Salihpaşalar Mahallesi Köyiçi Sokak 245/2
İl / İlçe Muğla / Menteşe / Salihpaşalar Mah
Sektör Organik Kuru Gıda, Organik Sos & Sirke
Firma Hakkında

Bir kişinin değil, farklı iş ve yaşam tecrübelerini sepetine koyup, her gün yeni bir heyecanla aynı hayalin peşinden yola koyulan ve Organik Gurme’de buluşan bir ekibin hikayesi.

Sağlığınız ve lezzete dair her şey, bizim için bir tutku. Şimdi ise, en kaliteli organik ürünleri bulabileceğiniz bir adres.

Her ürünümüz el emeği, göz nuru ve ürünlerimizde hem sağlık hem de lezzet ön planda.

Mahsullerimizin doğallıklarını korumak ve sizlere dalından kopartılmış hissi yaşatmak için hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve kimyasal kullanmıyoruz. 

Bu nedenle, Organik Gurme ürünleri açıldıktan sonra taze alınan her sebze ve meyve kadar dayanabiliyor. Çünkü sağlığınızı önemsiyoruz ve bir anne gibi düşünüp aile fertlerinin her birinin ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketmesini istiyoruz. 

Organik Gurme Ürünler olarak, üretim aşamasında Muğla'ya özgü geleneklere sahip çıkıyoruz. Ürünlerimizi oluştururken geçmiş zamanlardaki çeşitliliği, yapılışlarındaki sadeliği, basitliği özellikle göz önüne alıyoruz çünkü özlediğiniz tatları sizinle buluşturmayı hedefliyoruz.

Ürünlerimizi mutfağınızda görmeyi arzu ediyoruz çünkü sevdiklerimizle paylaştığımız bu keyifli dünyada her şeyin en iyisini, en doğalını ve sağlıklısını istiyoruz. İşte en çokta bu nedenle mutfaklarınızı önemsiyoruz ve sizin yeni lezzetler yaratmanızda Organik Gurme ürünlerini kullanmanızı istiyoruz.

Mutfağınız için sunduğumuz her bir ürünün, en yüksek standartlarda olması için titizlik gösteriyoruz.

Mutfağınıza giden bu en keyifli yolda her gün yeniden görüşmek dileğiyle.

Yorumlar
Firma Konumu
SEKTÖRLER
Sayfa 0.1497 saniyede oluşturuldu.