Nitelikli gıda hayattır ve hayat tarlada başlar.  TARLADAYIZ.com sitesinde organik ürünler bulabilirsiniz.

Halisinden

Saray Fatih mah. Fatih Sultan Mehmet cad. 52/A
Firma Bilgileri
Firma Adı Halisinden
Telefon +90 3129113031
Email bilgi@halisinden.com
Adres Saray Fatih mah. Fatih Sultan Mehmet cad. 52/A
İl / İlçe Ankara / Pursaklar / Saray Fatih Mah
Sektör Organik Kahvaltılık, Organik Şarküteri, Organik Tatlı & Tuzlu
Firma Hakkında

Kişisel hayatında yediğine-içtiğine elinden geldiğince dikkat etmeye çalışan, rast geldiği sağlıklı ve halis gıdaları birbirine tavsiye eden doktor, mühendis, sanayici, girişimci, ilahiyatçı, yönetici, ekonomist ve çeşitli meslek gruplarına mensup bir grup arkadaş olarak gerek kendi yaşadığımız gerekse diğer insanların bu konuda karşılaştığı zorluklar bizi çabalarımızı kurumsal bir seviyeye yönlendirmeye sevk etti. Bir ailenin evine giren onlarca çeşit gıda ürünü hakkında ciddi araştırmalar yapmayı ve elde ettiğimiz sonuçtan bu konuda hassas herkesi faydalandırmak istedik. Ortaya halisinden.com çıktı.

Elbette kat edilecek daha çok yolumuz var. "Güven" konusunun gıda sektöründe ne kadar önemli olduğunun ve bunun oldukça yıprandığının da farkındayız. Ama çalışmalarımızda şunu gördük: gıda tüketimi konusunda hassasiyet sahibi ne kadar çok insanımız varsa gıda üretimi konusunda da bir o kadar ciddi ve titiz insanımız var. Mesele bu iki tarafı bulup uygun şartlarda birbiriyle buluşturmak. İşte halisinden.com olarak biz bu amaç için yola çıktık.

Araştırmalarımızda üreticilerin zihniyetinin "halis ve organik" olmasının, gıda ürünlerinin halis ve organik olmasından daha öncelikli olduğunu fark ettik. İşte bu üreticileri arayıp bulmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin dört bir tarafındaki üreticileri doğrudan ziyaret etmeyi ve yüz yüze bilgi almayı hedefliyoruz. Şimdiden Antakya, Tarsus, Isparta ve Balıkesir'de birçok üretici ile yüzyüze görüştük bile. Ürünlerin kalitesini ve halisliğini çeşitli yöntemlerle kontrol ediyoruz. Hiçbir üreticinin üretimini 24 saat yanında izleyip kontrol edemeyiz, ama "halis ve organik" zihniyetli üreticilerin çoğunlukla kaliteli ve düzgün ürün ürettiğine şahit olduk. Sizin de bildiğiniz bu tür üreticiler varsa bizi haberdar ederseniz araştırma sürecimize memnuniyetle dahil edeceğiz.

Ankara'da kendi araçlarımızla Türkiye'nin tüm diğer şehirlerinde anlaşmalı kargo şirketleri teslimat yapıyoruz. Türkiye'de halis ve sağlıklı gıdalarla beraberce beslenmek ve sağlıklı bir yaşam sürmek dileklerimizle.

Yorumlar
Firma Konumu
SEKTÖRLER
Sayfa 0.0702 saniyede oluşturuldu.