Nitelikli gıda hayattır ve hayat tarlada başlar.  TARLADAYIZ.com sitesinde organik ürünler bulabilirsiniz.

ARPAŞ ARİFOĞLU

Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı No: 32
Firma Bilgileri
Firma Adı ARPAŞ ARİFOĞLU
Telefon +90 1111111111
Faks +90 2125915402
Email siparis@arifoglu.com
Website www.arifoglu.com
Adres Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı No: 32
İl / İlçe İstanbul / Avcılar / Üniversite Mah
Sektör Organik Kuru Gıda, Organik Kozmetik
Firma Hakkında

Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 76 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Dünden bugüne değişmeyen çalışma prensipleri ile Arifoğlu kalitesi, ürün temininden üretime, paketlemeden dağıtıma ve sunuma değin her aşamada yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde hayata geçmektedir. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar merkez ve Gaziantep Nurdağı tesislerinde sürdürmektedir.

Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz.

1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Yorumlar
Firma Konumu
SEKTÖRLER
Sayfa 0.0654 saniyede oluşturuldu.